Každodenní šálek čaje

3. června 2012 v 16:10 | NikkyT |  Mé bláboly
No, tohle téma se dá napsat na dva různé způsoby.
Něko bude psát o čaji jako takovém.Někdo zase o sereotypu, či něčem, co se každý den opakuje.
Já čaj nepiju. Možná tak jednou do roka a to si ještě ke všemu dám ten granulovaný, který hromada milovníků čajů tak moc pomlouvá. Jsem to ale podivný člověk.
Každopádně, se tedy pokusím něco ze sebe vyžvejknout alespon na ten druhý způsob.

Stereotyp zná úplně každý. Mnoho lidí taky každodenně provozuje svoje "rituály" , bez kterých by to prostě nešlo. Pokud někdo říká že ne, kecá. :P
Ráno musíme vstát, vykonat ranní hygienu a vyrazit do práce nebo školy. Tam vydržet několik hodin a zničeně se dobelhat zpět domů. Pak něco dělat a večer jít zase spát.
Tak by se dal stručně popsat běžný všední den většiny lidí. Myslím, že to už dost leze na mozek a nebýt těch maličkostí, které nám ten den nějakým způsobem obzvláštní, zbláznila bych se. Čas od času vám ve škole odpadne hodina, cestou domů najdete nějaké ty drobné, nebo třeba potkáte někoho, koho jste už dlouho neviděli. Nebo vám taky může ráno ujet autobus. To už samozřejmě tak příjemné není ale přesto nám všechny tyhle maličkosti pomáhají nezabřednout do jednokolejnosti.
K těm každodenním rituálům nic už psát nebudu. Každý má nějaký jiný. Já se například neobejdu bez mobilu se sluchátkama. Potřebuji denní dávku své oblíbené hudby. Když ji nemám nejsem zrovna příjemný člověk.
Proto se ptám jaké rituály vedete vy ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

click

cvak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama